Лига 2

icon

Сите кратки вести

Троја - Кретил
Троја - Кретил
Последните 3 дуели помеѓу Дижон и...
Последните 3 дуели помеѓу Дижон и Валенсиен завршуваат со 3+ голови
Шатору и Анжер играат 0-2 гола на...
Шатору и Анжер играат 0-2 гола на 6 од последните 7 свои средби
Брест без 2 напаѓачи (8 гола) и 1...
Брест без 2 напаѓачи (8 гола) и 1 играч од средината против Шатору
Арле Авињон и Оксер играат ГГ на...
Арле Авињон и Оксер играат ГГ на 5 од последните 6 свои средби
Оксер нема пораз на 10 од...
Оксер нема пораз на 10 од последните 11 натпревари во Лига 2, но нема победа на последните 5 меѓусебни средби со Анже

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување