Франција

icon

Сите кратки вести

Ница победува на 8 од последните...
Ница победува на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во Лига 1, додека пак Лориент губи на 5 последователни првенствени натпревари на гостински терен
Марсеј прима најмалку 2 гола и...
Марсеј прима најмалку 2 гола и губи на последните 3 натпревари на гостински терен во Лига 1
Нант и Бастија играат со резултат...
Нант и Бастија играат со резултат 0:0 на 4 од последните 5 меѓусебни натпревари
Лавал има само 1 победа на...
Лавал има само 1 победа на последните 15 меѓусебни средби со екипата на Клермонт
Амиен и Троја играат со 0-2 гола...
Амиен и Троја играат со 0-2 гола на последните 8 меѓусебни средби
Оксер е без постигнат дол на 6...
Оксер е без постигнат дол на 6 последователни натпревари во Лига 2
Ним денес без суспендираните...
Ним денес без суспендираните Диабате (одбрана, 6/0) и Савание (средина, 7/0), како и без повредените Фана (напад, 5/0) и Марин (одбрана, 2/0)
Реим игра нерешено на сите 4 меча...
Реим игра нерешено на сите 4 меча во гости сезонава (3 со резултат 1:1)
Тур и Ним играат со 3+ на...
Тур и Ним играат со 3+ на последните 6 меѓусебни натпревари.
Клермонт и Ленс играат со нерешен...
Клермонт и Ленс играат со нерешен резултат на последните 4 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување