Франција

icon

Сите кратки вести

Лориент нема пораз на 11...
Лориент нема пораз на 11 последователни меѓусебни средби од екипата на Нанси
Бастија победува со полувреме-...
Бастија победува со полувреме-крај на 7 од последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Тулуз
ПСЖ победува на последните 9...
ПСЖ победува на последните 9 меѓусебни средби против екипата на Ст.Етијен
Монако и ПСЖ играат 0-2 гола на...
Монако и ПСЖ играат 0-2 гола на 14 од последните 16 нивни средби
Лавал е во серија од 11...
Лавал е во серија од 11 натпревари на гостински терен на кои игра со 0-2 гола и при тоа е без постигнат гол на 9 од тие натпревари
Троја не прима гол на 5 од...
Троја не прима гол на 5 од последните 7 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Ленс
Ним и Амиен играат со 0-2 гола на...
Ним и Амиен играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни средби
Ајачио е без постигнат гол на 5...
Ајачио е без постигнат гол на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен во Лига 2
Генгамп и Марсеј играат со 0-2...
Генгамп и Марсеј играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби на теренот на Генгамп
ПСЖ постигнува најмалку 4 гола на...
ПСЖ постигнува најмалку 4 гола на последните 4 натпревари на домашен терен во Лига 1, т.е. најмалку 3 гола на последните 4 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Мец

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување