Франција

icon

Сите кратки вести

ПСЖ победува на 12 од последните...
ПСЖ победува на 12 од последните 13 меѓусебни средби со екипата на Бастија
Сошо е без примен гол на 4...
Сошо е без примен гол на 4 последователни меѓусебни средби од екипата на Клермонт
Ниорт игра Х-Х на последните 3...
Ниорт игра Х-Х на последните 3 натпревари во Лига 2
На последните 6 меѓусебни средби...
На последните 6 меѓусебни средби на Ним и Шатору победува домаќинот
Брест и Валенсиен немаат одиграно...
Брест и Валенсиен немаат одиграно со нерешен резултат на 7 последователни меѓусебни средби
Во првото коло во Франција 2 дури...
Во првото коло во Франција 2 дури 7 меча завршија нерешено од кои 6 со резултат 0-0
Клермонт и Брест играат со НГ и 0...
Клермонт и Брест играат со НГ и 0-2 гола на последните 8 дуели на теренот на Клермонт (7 се и 0-1 гол)
Оксер ги добива последните 6...
Оксер ги добива последните 6 дуели со Ле Авр на домашен терен (на 5 постигнуваат минимум 2 гола)
Троја и Бордо играат со 0-1 гол...
Троја и Бордо играат со 0-1 гол на 4 од последните 5 меѓусебни средби
Сент Етјен е без примен гол на 5...
Сент Етјен е без примен гол на 5 последователни натпревари во првенството

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување