Франција

icon

Сите кратки вести

Ница игра со 0-2 гола на 10 од...
Ница игра со 0-2 гола на 10 од последните 11 натпревари на гостински терен во Лига 1
Евиан нема пораз на последните 5...
Евиан нема пораз на последните 5 дуели со Брест (4 победи)
Лил победува на последните 6...
Лил победува на последните 6 натпревари во Лига 1 и при тоа постигнува најмалку 3 гола на последните 3 од тие натпревари
Тулуз нема пораз од Лион на...
Тулуз нема пораз од Лион на последните 9 меѓусебни средби на домашен терен
Монако е без примен гол на...
Монако е без примен гол на последните 3 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Марсеј
Анжер и Ајачио играат со 0-2 гола...
Анжер и Ајачио играат со 0-2 гола на 9 од последните 11 меѓусебни натпревари
Троја прима најмалку 2 гола и...
Троја прима најмалку 2 гола и губи на последните 6 натпревари на гостински терен во Лига 1
Генгамп постигнува најмалку 2...
Генгамп постигнува најмалку 2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен во Лига 1
Брест и Ле Авр играат со 0-2 гола...
Брест и Ле Авр играат со 0-2 гола на 14 од последните 16 меѓусебни натпревари
Нант и Лил играат со 0-2 гола на...
Нант и Лил играат со 0-2 гола на последните 14 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување