Франција

icon

Сите кратки вести

Лориент и Лион играат со нерешен...
Лориент и Лион играат со нерешен резултат на последните 4 меѓусебни средби на теренот на Лориент
Сошо игра нерешено на 7 од...
Сошо игра нерешено на 7 од последните 10 средби
Нанси ќе го пречека Ленс без...
Нанси ќе го пречека Ленс без Муратори (одбрана, 28/0), Кретиен (одбрана, 27/1) и Самба (средина, 14/2)
Оксер игра со ГГ на 8 од...
Оксер игра со ГГ на 8 од последните 9 првенствени натпревари на домашен терен
ПСЖ на гостувањето кај Троја без...
ПСЖ на гостувањето кај Троја без Матуиди (средина, 26/3), Мота (средина, 26/1), Верати (средина, 17/0) и Ауриер (одбрана, 19/2)
Бастиа е во серија од 12...
Бастиа е во серија од 12 натпревари во Лига 1 на кои игра со 0-2 гола
Монпеље победува на последните 6...
Монпеље победува на последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против Ница и при тоа постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 5 од тие натпревари
Ленс и Клермон играат со ГГ на...
Ленс и Клермон играат со ГГ на последните 4 дуели на теренот на Ленс
Марсеј игра со нерешен резултат...
Марсеј игра со нерешен резултат на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домешн терен
Ле Авр победува на 7 од...
Ле Авр победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби против екипата на Валенсиен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување