Франција

icon

Сите кратки вести

Брест и Кретил играат со ГГ и 3+...
Брест и Кретил играат со ГГ и 3+ на последните 3 меѓусебни средби на теренот на Брест
Парис е без победа на последните...
Парис е без победа на последните 25 натпревари во Лига 2
Евиан игра со 0-2 гола на 7...
Евиан игра со 0-2 гола на 7 последователни натпревари на домашен терен во Лига 2
Оксер игра со 3+ на 7 од...
Оксер игра со 3+ на 7 од последните 8 натпревари во Лига 2
Марсеј не прима гол и игра со 0-2...
Марсеј не прима гол и игра со 0-2 гола на последните 3 натпревари во Купот на Франција
Ленс игра со 0-2 гола на...
Ленс игра со 0-2 гола на последните 10 првенствени натпревари на домашен терен
Лил нема пораз на последните 7...
Лил нема пораз на последните 7 натпревари со Лион на домашен терен
Марсеј е во серија од 10...
Марсеј е во серија од 10 натпревари на домашен терен без победа
Оксер игра со 3+ на последните 6...
Оксер игра со 3+ на последните 6 натпревари во Лига 2
Парис е без постигнат гол на 5...
Парис е без постигнат гол на 5 последователни натпревари во Лига 2

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување