Франција

icon

Сите кратки вести

Марсеј игра со нерешен резултат...
Марсеј игра со нерешен резултат на 6 од последните 7 натпревари во Лига 1
Анже игра со 0-2 гола на...
Анже игра со 0-2 гола на последните 10 натпревари во Лига 1
Лил и Ница играат 0-2 гола и НГ...
Лил и Ница играат 0-2 гола и НГ на 6 свои средби по ред и Лил нема победа на нив
Каен е без пораз од Анже на 11...
Каен е без пораз од Анже на 11 меча
На последните 7 дуели меѓу Ниор и...
На последните 7 дуели меѓу Ниор и Дижон немало победа на тимот кој гостувал
Клермон постигнува најмалку 2...
Клермон постигнува најмалку 2 гола и победува на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во Лига 2
Нанси победува на последните 5...
Нанси победува на последните 5 натпревари на домашен терен во Лига 2 и при тоа постигнува најмалку 3 гола на 4 од тие натпревари
ПСЖ постигнува најмалку 2 гола на...
ПСЖ постигнува најмалку 2 гола на последните 16 натпревари на домашен терен во Лига 1, како и на последните 9 меѓусебни средби против екипата на Бастија
Бордо нема пораз од Марсеј на...
Бордо нема пораз од Марсеј на домешен терен во последните 20 години
Каен и ПСЖ играат ГГ и 3+ на 5 од...
Каен и ПСЖ играат ГГ и 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување