Германија - Бундес лига 2

Сент Паули игра НГ и 0-2 гола на 7 од последните 10 средби, но против Бохум игра со 3+ на 6 од последните 8. 5 од овие 8 се ГГ3+.

Гројтер Фурт игра со ГГ и 3+ на 5 од сите 6 гостувања сезонава и на сите тие 5 дава по 2 гола.

Кајзерслаутерн дома игра НГ на сите 5 средби.

Арминија Билефелд игра нерешено на 9 од 12-те средби сезонава.

 

Објавено на :
30 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување