Минхен 1860 - Ален

Минхен 1860 игра со ГГ на 9 од последните 10 првенствени натпревари, како и на последните 5 на домашен терен.
Минхен 1860 има само 1 победа на последните 8 натпревари на домашен терен ( 6 порази ).

Ален има само 1 победа на последните 10 првенствени натпревари, а губи на 5 од последните 6 гостувања.
Ален игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 првенствени натпревари.

Минхен 1860 и Ален играат со НГ на последните 5 меѓусебни натпревари.
Минхен 1860 ги добива последните 2 натпревари на домашен терен против Ален без да прими гол, притоапостигнува минимум 3 гола.

Минхен 1860 за овој дуел е без најдобриот стрелец Окоти ( 13 гола ), како и без 1 играч од одбраната и од средниот ред.
Ален за овој дуел ќе биде без двајца стандардни играчи од средниот ред.

Објавено на :
20 / Mar / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување