Бундес лига 2

icon

Сите кратки вести

ФСВ Франфурт игра со 0-2 гола на...
ФСВ Франфурт игра со 0-2 гола на 9 од последните 10 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2
Гројтер Фурт и Дуизбург играат со...
Гројтер Фурт и Дуизбург играат со ГГ и 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни средби на теренот на Гројтер
Лајпциг постигнува најмалку 2...
Лајпциг постигнува најмалку 2 гола и победува на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во Бундеслига 2
ФСВ Франкфурт прима најмалку 2...
ФСВ Франкфурт прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во првенството
Лајпциг победува со 1 гол разлика...
Лајпциг победува со 1 гол разлика на последните 5 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2
Падерборн е без постигнат гол на...
Падерборн е без постигнат гол на последните 3 првенствени натпревари
Гројтер Фурт игра со 3+ на...
Гројтер Фурт игра со 3+ на последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против Ст.Паули и при тоа постигнува најмалку 2 гола на 7 од тие натпревари
Кајзерслаутерн нема пораз на...
Кајзерслаутерн нема пораз на последните 6 меѓусебни средби од екипата на Унион Берлин
Сандхаузен и Падерборн играат со...
Сандхаузен и Падерборн играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни средби
Сандхаузен денес без стандардните...
Сандхаузен денес без стандардните Косечки (средина, 14/2) и Јованович (напад, 14/4)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување