Бундес лига 2

icon

Сите кратки вести

Лајпциг победува со 1 гол разлика...
Лајпциг победува со 1 гол разлика на 5 од последните 6 натпревари во првенството
Нирнбург игра Х-Х на последните 4...
Нирнбург игра Х-Х на последните 4 натпревари во Бундеслига 2
Фортуна Дизелдорф е без победа на...
Фортуна Дизелдорф е без победа на 7 гостувања по ред
Сент Паули игра 0-2 гола на 8 од...
Сент Паули игра 0-2 гола на 8 од последните 10 средби
Билефилд на последните 7...
Билефилд на последните 7 натпревари на домашен терен, а Минхен 1860 на гостински терен, незнаат за победа
Нирнберг и Билефилд играат со ГГ...
Нирнберг и Билефилд играат со ГГ на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари
Гројтер Фурт нема пораз на...
Гројтер Фурт нема пораз на домашен терен од Падерборн
Минхен 1860 ги добива последните...
Минхен 1860 ги добива последните 4 меча против Бохум давајќи најмалку по 2 гола
Арминија Билефелд игра нерешено...
Арминија Билефелд игра нерешено на трите меча по ред
Фрајбург и Бохум играат со Х-Х на...
Фрајбург и Бохум играат со Х-Х на последните 4 натпревари во Фрајбург

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување