Дизелдорф - Арминија

Арминија е единствен тим без победа во лигата сезонава

Против Дизелдорф не дава гол на последните 3 меча

Дизелдорф нема на располагање 2 дефанзивци додека Арминија е без 1 играч од средината и 1 напаѓач

Овие два тима играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 нивни средби

Објавено на :
21 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување