Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Инголштад прима најмалку 2 гола...
Инголштад прима најмалку 2 гола на 9 од последните 10 натпревари во Бундеслига
Хамбургер е без постигнат гол на...
Хамбургер е без постигнат гол на последните 3 натпревари во Бундеслига, како и на последните 3 натпревари на гостински терен кај екипата на Херта
Келн е без пораз на 9...
Келн е без пораз на 9 последователни натпревари во Бундеслига и при тоа не прима гол на последните 3 натпревари на домашен терен
Хофенхајм и Шалке играат со 3+ на...
Хофенхајм и Шалке играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни средби
Волфсбург има само 3 порази на...
Волфсбург има само 3 порази на последните 34 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Леверкузен победува со полувреме-...
Леверкузен победува со полувреме-крај на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Хамбург
Баерн постигнува најмалку 2 гола...
Баерн постигнува најмалку 2 гола и победува на 10 од последните 12 меѓусебни средби со екипата на Шалке
Инголштад минатата сезона ја...
Инголштад минатата сезона ја заврши со пораз и примени најмалку 2 гола на 8 од последните 10 натпревари на гостински терен во Бундеслига
Аугсбург и Волфсбург играат со 0-...
Аугсбург и Волфсбург играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби и при тоа Аугсбург е без примен гол на последните 3 од тие натпревари
Борусија Дортмунд и Волфсбург...
Борусија Дортмунд и Волфсбург играат со 3+ на 11 од последните 12 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување