Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Баерн постигнува најмалку 2 гола...
Баерн постигнува најмалку 2 гола на 14 од последните 16 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Леверкузен и Херта играат со 3+...
Леверкузен и Херта играат со 3+ на 12 од последните 14 меѓусебни средби на теренот на Леверкузен
Шалке и Леверкузен играат со 0-2...
Шалке и Леверкузен играат со 0-2 гола на 10 од последните 12 меѓусебни средби
Келн губи со полувреме-крај на...
Келн губи со полувреме-крај на последните 4 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Вердер игра ГГ на 8 од последните...
Вердер игра ГГ на 8 од последните 10
Борусија Дортмунд постигнува...
Борусија Дортмунд постигнува најмалку 2 гола на 16 од последните 18 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Волфсбург ги добива последните 6...
Волфсбург ги добива последните 6 дуела против Вердер и сите се 3+
Келн игра со 0-2 гола на...
Келн игра со 0-2 гола на последните 7 натпревари на гостински терен во Бундеслига
Менхенгладба и Херта играат со 3...
Менхенгладба и Херта играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби
Леверкузен нема пораз на 10 од...
Леверкузен нема пораз на 10 од последните 11 дуели со Штутгарт (8 победи)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување