Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Борусија Менхенгладбах игра 3+ на...
Борусија Менхенгладбах игра 3+ на 8 од последните 10 средби
Борусија Дортмунд не прима гол и...
Борусија Дортмунд не прима гол и игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 натпревари во Бундеслига
Дармштад прима најмалку 2 гола на...
Дармштад прима најмалку 2 гола на последните 4 натпревари на домашен терен, додека пак Аугсбург прима најмалку 2 гола на 5 од последните 6 натпревари во Бундеслига
Хофенхајм и Волфсбург играат со 3...
Хофенхајм и Волфсбург играат со 3+ на 15 од последните 16 меѓусебни средби
Хановер губи на 10 од последните...
Хановер губи на 10 од последните 11 натпревари во Бундеслига
Шалке нема пораз на 14 меча по...
Шалке нема пораз на 14 меча по ред против Херта и на 7 по ред дава барем по 2 гола
Херта победува без примен гол на...
Херта победува без примен гол на последните 5 меѓусебни средби со екипата на Хамбург
Мајнц победува со полувреме-крај...
Мајнц победува со полувреме-крај на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Волфсбург победува на 9 од...
Волфсбург победува на 9 од последните 11 натпревари на домашен терен против екипата на Борусија Менхенгладба
Хофенхајм постигнува најмалку 2...
Хофенхајм постигнува најмалку 2 гола на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Штудграт

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување