Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Вердер има само 1 пораз на...
Вердер има само 1 пораз на последните 13 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Хановер
Шалке постигнува најмалку 2 гола...
Шалке постигнува најмалку 2 гола на 5 од последните 6 меѓусебни средби против Ајнтрахт Франкфурт
Борусија Дортмунд е без примен...
Борусија Дортмунд е без примен гол на 4 последователни натпревари во првенството
Хофенхајм игра со 0-2 гола на 7...
Хофенхајм игра со 0-2 гола на 7 последователни натпревари во првенството
Борусија М. игра со 3+ на 8 од...
Борусија М. игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари во Бунделсига
Ајнтрахт Франкфурт постигнува...
Ајнтрахт Франкфурт постигнува најмалку 2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Хамбург
Волфсбург нема пораз дома на 30...
Волфсбург нема пораз дома на 30 од последните 31 натпревар
Вердер постигнува најмалку 2 гола...
Вердер постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 7 натпревари на домашен терен против екипата на Херта
Аугзбург е без примен гол на 5 од...
Аугзбург е без примен гол на 5 од последните 6 натпревари во Бундеслига
Борусија Дортмунд постигнува...
Борусија Дортмунд постигнува најмалку 2 гола на последните 12 натпревари на домашен терен во Бундеслига и при тоа победува на 11 од тие натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување