Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Ајнтрахт и Вердер играат ГГ и 3+...
Ајнтрахт и Вердер играат ГГ и 3+ на 12 од последните 16 нивни средби
Маинц има само 1 пораз на...
Маинц има само 1 пораз на последните 5 гостувања во Берлин
Волфсбург ги добива последните 6...
Волфсбург ги добива последните 6 дуела против Штутгарт и на 5 од нив дава барем по 2 гола
Хамбург игра ГГ на 6 по ред
Хамбург игра ГГ на 6 по ред
Шалке и Хофенхајм играат со 3+ на...
Шалке и Хофенхајм играат со 3+ на последните 7 меѓусебни средби
Дортмунд нема победа и е без...
Дортмунд нема победа и е без постигнат гол на последните 3 средби со Хамбург
Волфсбург и Леверкузен играат со...
Волфсбург и Леверкузен играат со 3+ на последните 12 натпревари на теренот на Волфсбург
Леверкузен постигнува минимум 2...
Леверкузен постигнува минимум 2 гола на последните 10 дуели против Штутгарт на домашен терен
Баерн М победува на последните 8...
Баерн М победува на последните 8, а Дортмунд нема пораз на последните 8, првенствени натпревари
Инголштад игра со 0-2 гола на 6...
Инголштад игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 првенствени натпревари (5 се 0-1 гол)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување