Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Хановер и Вердер играат со ГГ на...
Хановер и Вердер играат со ГГ на последните 13 натпревари на теренот на Хановер
Вердер и Леверкузен играат со ГГ...
Вердер и Леверкузен играат со ГГ на 16 од последните 18 дуели одиграни во Бремен
Хофенхајм нема победа на 10 од...
Хофенхајм нема победа на 10 од последните 11 меча на гости
Шалке и Волфсбург играат 3+ на 7...
Шалке и Волфсбург играат 3+ на 7 од последните 8 нивни средби
Ајнтрахт нема пораз на последните...
Ајнтрахт нема пораз на последните 11 натпревари на домашен терен, меѓутоа нема победа проти Аугсбург на последните 5 меѓусебни натпревари
ФСВ Франкфурт и Гројтер Фурт...
ФСВ Франкфурт и Гројтер Фурт играат ГГ на 5 свои средби по ред
Келн нема пораз на 9 од...
Келн нема пораз на 9 од последните 10 гостувања кај Штутгарт
Волфсбург нема пораз на...
Волфсбург нема пораз на последните 22 натпревари на домашен терен, како и на 18 од последните 19 натпревари против Ајнтрахт
Леверкузен и Хофенхајм не...
Леверкузен и Хофенхајм не изиграле нерешено на 8 меѓусебни по ред
Хановер нема пораз на 7 по ред...
Хановер нема пораз на 7 по ред против Аугсбург

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување