Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Маинц и Хамбург играат ГГ и 3+ на...
Маинц и Хамбург играат ГГ и 3+ на 4 по ред
Штутгарт игра 3+ на 8 од...
Штутгарт игра 3+ на 8 од последните 10, како и на 7 по ред против Шалке
Хофенхајм и Дортмунд играат ГГ и...
Хофенхајм и Дортмунд играат ГГ и 3+ на 6 од последните 7 нивни средби
Падерборн не дава гол на 4...
Падерборн не дава гол на 4 гостувања по ред
Во последните 4 сезони меѓу...
Во последните 4 сезони меѓу Менхенгладбах и Волфсбург никогаш не победувал тимот гостин
Хамбург не дава гол на 6 по ред и...
Хамбург не дава гол на 6 по ред и губи на 4 во низа од Аугсбург
Волфсбург и Шалке играат 3+ на 7...
Волфсбург и Шалке играат 3+ на 7 свои средби по ред
Хановер е без победа на 11...
Хановер е без победа на 11 последователни натпревари во Бундеслига
Падерборн игра НГ на 9 од...
Падерборн игра НГ на 9 од последните 10
Шалке нема пораз во 9 по ред...
Шалке нема пораз во 9 по ред против Аугсбург

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување