Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Херта ги добива последните 3...
Херта ги добива последните 3 дуели против Хамбург без да прими гол
Менхенгладба победува на...
Менхенгладба победува на последните 5 натпревари на домашен терен во Бундеслига, како и на 5 од последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против Хановер
На последните 7 средби меѓу...
На последните 7 средби меѓу Аугсбург и Маинц тимот кој гостува победил само еднаш (1 била и нерешена)
Борусија Дортмунд игра 3+ на 4 по...
Борусија Дортмунд игра 3+ на 4 по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување