Германија

icon

Сите кратки вести

Ст.Паули губи на 7 од последните...
Ст.Паули губи на 7 од последните 8 натпревари во Бундеслига 2 и при тоа е без постигнат гол на 6 од тие натпревари
Карлсруе прима најмалку 3 гола на...
Карлсруе прима најмалку 3 гола на последните 3 натпревари на домашен терен во Бундеслига 2
Ауе прима најмалку 2 гола и губи...
Ауе прима најмалку 2 гола и губи на 6 од последните 7 натпревари во Бундеслига 2
Арминија Билефилд е без постигнат...
Арминија Билефилд е без постигнат гол на последните 3 гостувања кај екипата на Гројтер Фурт
Вердер Бремен игра со 3+ на...
Вердер Бремен игра со 3+ на последните 10 натпревари во Бундеслига
Борусија Дортмунд нема постигнато...
Борусија Дортмунд нема постигнато гол на 5 од последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Баерн Минхен
Аугсбург и Херта играат со 0-2...
Аугсбург и Херта играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби и при тоа Херта е без примен гол на 5 од тие натпревари
Мајнц постигнува најмалку 2 гола...
Мајнц постигнува најмалку 2 гола на последните 4 натпревари на домашен терен во Бундеслига, како и на 5 од последните 6 меѓусебни средби против екипата на Фрајбург
Менхенгладба е без примен гол на...
Менхенгладба е без примен гол на 5 од последните 6 меѓусебни средби од екипата на Келн и при тоа игра со 0-1 гол на последните 4 од тие натпревари
Инголштад е без победа на 19...
Инголштад е без победа на 19 последователни натпревари на гостински терен во Бундеслига

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување