Германија

icon

Сите кратки вести

Штутгарт Кикерс не прима гол во...
Штутгарт Кикерс не прима гол во првото полувреме на 11 од последните 13 натпревари на домашен терен
Унтерахинг игра со пресврт 2-1 на...
Унтерахинг игра со пресврт 2-1 на 2 од последните 5 натпревари на домашен терен
Сандхаузен нема примено гол од...
Сандхаузен нема примено гол од Минхен 1860 на последните 3 меѓусебни средби
Борусија Дортмунд игра 3+ на 4 по...
Борусија Дортмунд игра 3+ на 4 по ред
Гројтер Фурт игра 0-1 гол на 8 од...
Гројтер Фурт игра 0-1 гол на 8 од последните 9 средби
Дармштад игра 0-2 гола на 8 од...
Дармштад игра 0-2 гола на 8 од последните 10 средби, до кои 7 се 0-1 гол и НГ
9 последни средби на Сент Паули и...
9 последни средби на Сент Паули и Гројтер Фурт ги играат 3+ (7 се ГГ)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување