Германија

icon

Сите кратки вести

Аугсбург и Волфсбург играат со 0-...
Аугсбург и Волфсбург играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби и при тоа Аугсбург е без примен гол на последните 3 од тие натпревари
Ауе и Сандхаузен играат со 0-2...
Ауе и Сандхаузен играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби, а 4 од тие натпревари завршуваат и со 0-1 гол
Ерфурт и Ален играат со 0-2 гола...
Ерфурт и Ален играат со 0-2 гола на сите досегашни меѓусебни средби на теренот на Ерфурт (4 натпревари)
Мемингем без стандардните во...
Мемингем без стандардните во одбраната Цвекбронер (4/0) и Шмајсер (3/0)
Борусија Дортмунд и Волфсбург...
Борусија Дортмунд и Волфсбург играат со 3+ на 11 од последните 12 меѓусебни средби
Баерн постигнува најмалку 2 гола...
Баерн постигнува најмалку 2 гола на 14 од последните 16 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Леверкузен и Херта играат со 3+...
Леверкузен и Херта играат со 3+ на 12 од последните 14 меѓусебни средби на теренот на Леверкузен
Шалке и Леверкузен играат со 0-2...
Шалке и Леверкузен играат со 0-2 гола на 10 од последните 12 меѓусебни средби
Келн губи со полувреме-крај на...
Келн губи со полувреме-крај на последните 4 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Вердер игра ГГ на 8 од последните...
Вердер игра ГГ на 8 од последните 10

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување