Германија

icon

Сите кратки вести

Борусија Дортмунд постигнува...
Борусија Дортмунд постигнува најмалку 2 гола на 16 од последните 18 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Волфсбург ги добива последните 6...
Волфсбург ги добива последните 6 дуела против Вердер и сите се 3+
Трир победува без примен гол на 6...
Трир победува без примен гол на 6 од последните 7 дуели на домашен терен
Нирнберг победува на 11 од...
Нирнберг победува на 11 од последните 13 натпревари во Бундеслига 2
Келн игра со 0-2 гола на...
Келн игра со 0-2 гола на последните 7 натпревари на гостински терен во Бундеслига
Менхенгладба и Херта играат со 3...
Менхенгладба и Херта играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби
Леверкузен нема пораз на 10 од...
Леверкузен нема пораз на 10 од последните 11 дуели со Штутгарт (8 победи)
Борусија Менхенгладбах игра 3+ на...
Борусија Менхенгладбах игра 3+ на 8 од последните 10 средби
Борусија Дортмунд не прима гол и...
Борусија Дортмунд не прима гол и игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 натпревари во Бундеслига
Лајпциг денес без Халстенберг (...
Лајпциг денес без Халстенберг (одбрана, 18/2), Сабитцер (напад, 25/7) и Полсен (напад, 24/5)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување