Германија

icon

Сите кратки вести

Борусија М. игра со 3+ на 8 од...
Борусија М. игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари во Бунделсига
Штудгарт Кикерс денес без Берко (...
Штудгарт Кикерс денес без Берко (средина, 24/8), Јорданов (средина, 14/1) и Фишер (напад, 14/0)
ФСВ Франфурт игра со 0-2 гола на...
ФСВ Франфурт игра со 0-2 гола на 9 од последните 10 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2
Гројтер Фурт и Дуизбург играат со...
Гројтер Фурт и Дуизбург играат со ГГ и 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни средби на теренот на Гројтер
Лајпциг постигнува најмалку 2...
Лајпциг постигнува најмалку 2 гола и победува на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во Бундеслига 2
Ајнтрахт Франкфурт постигнува...
Ајнтрахт Франкфурт постигнува најмалку 2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Хамбург
ФСВ Франкфурт прима најмалку 2...
ФСВ Франкфурт прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во првенството
Лајпциг победува со 1 гол разлика...
Лајпциг победува со 1 гол разлика на последните 5 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2
Падерборн е без постигнат гол на...
Падерборн е без постигнат гол на последните 3 првенствени натпревари
Дрезден денес без Тешеира (...
Дрезден денес без Тешеира (одбрана, 15/0), Мол (средина, 14/1), Стефаниак (средина, 22/1) и Тестроет (напад, 20/11)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување