Холандија Прва Лига

12:30   Утрехт нема пораз на последните 6 првенствени натпревари на домашен терен против Ајакс. Утрехт има само 1 пораз на последните 14 првенствени натпревари на домашен терен. Ајакс има само 1 пораз на последните 15 првенствени натпревари.

14:30   АЗ нема пораз на последните 6 натпревари против Цволе (5 победи).

14:30   Гронинген ги добива последните 6 првенствени натпревари на домашен терен, притоа постигнува минимум 2 гола.Фејнорд нема пораз на последните 7 дуели со Гронинген (5 победи).

16:45   Витесе нема пораз на последните 9 дуели против Хераклес.

Објавено на :
13 / Dec / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување