Холандија прва лига - 02.10

Ајакс - Утрехт

Ајакс има само 2 победи на последните 12 средби во лигата против Утрехт
Утрехт игра нерешено на 5 гостувања по ред
Ајакс игра со 3+ на 10 од последните 11 средби на домашен терен

Виљем II - Феенорд

Феенорд прима гол на 2 од сите 7 средби сеознава
Виљем II нема победа на 11 меча по ред дома

Хераклес - Твенте

Твенте игра ГГ и 3+ на 6 од сите 7 средби
Твенте нема пораз од Хераклес на 17 од последните 19 меча и дава најмалку по 2 гола на 5 од последните 6

Објавено на :
02 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување