Ередевизија

icon

Сите кратки вести

Утрехт прима најмалку 2 гола на...
Утрехт прима најмалку 2 гола на последните 7 натпревари на домашен терен и при тоа губи 6 од тие натпревари
Рода на гостувањето кај Феенорд...
Рода на гостувањето кај Феенорд без Кум (одбрана, 6/0), Милец (одбрана, 4/0), Ајагун (средина, 5/0), а неизвесен е и Ананоу (одбрана, 5/0)
ПСВ победува на последните 12...
ПСВ победува на последните 12 натпревари на гостински терен, а на 11 од нив постигнува минимум 2 гола
Гронинген победува и постигнува...
Гронинген победува и постигнува минимум 2 гола на последните 7 дуели на домашен терен со Хераклес
Херенвен игра со 3+ на 5 од...
Херенвен игра со 3+ на 5 од последните 6 првенствени натпревари
Ајакс нема пораз на последните 22...
Ајакс нема пораз на последните 22 натпревари против Хераклес (15 победи)
Феенорд и Ден Хаг немаат изиграно...
Феенорд и Ден Хаг немаат изиграно нерешено на 10 свои средби по ред
Витезе и Утрехт играат со 3+ на...
Витезе и Утрехт играат со 3+ на 10 од последните 11 меѓусебни средби на теренот на Витезе
Екселциор и Ден Хаг играат со 3+...
Екселциор и Ден Хаг играат со 3+ на 14 од последните 17 меѓусебни средби
ПСВ игра 0-2 гола на 8 од...
ПСВ игра 0-2 гола на 8 од последните 10 средби, како и на последните 3 против Витесе

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување