Ередевизија

icon

Сите кратки вести

Утрехт и НЕК играат со НГ на...
Утрехт и НЕК играат со НГ на последните 6 дуели на теренот на Утрехт
Витесе победува без примен гол на...
Витесе победува без примен гол на последните 4 дуели со Де Графшап
Гронинген на домашен, а Ајакс на...
Гронинген на домашен, а Ајакс на гостински терен немаат пораз на 10 од последните 11 првенствени натпревари
Фејнорд е во серија од 3...
Фејнорд е во серија од 3 првенствени порази
Вилем II и Гронинген играат со 3...
Вилем II и Гронинген играат со 3+ на последните 9 дуели на теренот на Вилем
Утрехт нема пораз на последните...
Утрехт нема пораз на последните 11 првенствени натпревари на домашен терен (6 победи)
Рода и Екселзиор играат 3+ на 10...
Рода и Екселзиор играат 3+ на 10 свои меча по ред, од кои 7 се и ГГ
Рода е во серија од 13...
Рода е во серија од 13 првенствени натпревари без победа
Херенвен постигнува најмалку 2...
Херенвен постигнува најмалку 2 гола на 6 од последните 7 натпревари во првенството, како и на 6 од последните 7 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Екселциор
ПСВ победува на последните 19...
ПСВ победува на последните 19 натпревари против Вилем II

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување