Ередевизија

icon

Сите кратки вести

АЗ Алкмар ги добива со полувреме/...
АЗ Алкмар ги добива со полувреме/крај последните 8 дуели на домашен терен против Вилем II
Ајакс постигнува минимум 2 гола...
Ајакс постигнува минимум 2 гола на последните 7 дуели против Нек Нејмиген
Камбур победува на 5 од...
Камбур победува на 5 од последните 6 натпревари против Хераклес (на последните 3 не прима гол)
Херенвен и ПСВ играат со 3+ на 11...
Херенвен и ПСВ играат со 3+ на 11 од последните 13 меѓусебни натпревари
Хераклес и НЕК Нејмиген играат со...
Хераклес и НЕК Нејмиген играат со 0-2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни натпревари
Утрехт и Херенвен играат со 3+ на...
Утрехт и Херенвен играат со 3+ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Фејнорд ги добива последните 5...
Фејнорд ги добива последните 5 натпревари против Камбур
Витесе и Зволе играат со 3+ на 6...
Витесе и Зволе играат со 3+ на 6 по ред, а дури 5 од нив завршија со резултат 2:1
4 од последните 6 средби меѓу...
4 од последните 6 средби меѓу Витесе и Цволе завршуваат со резултат 2:1
Во дуелите меѓу Зволе и Феенорд...
Во дуелите меѓу Зволе и Феенорд на 5 по ред победува тимот кој е домаќин

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување