Холандија Втора Лига

20:00   Алмере игра со 3+ на последните 9 првенствени натпревари. Емен игра со 3+ на 8 од последните 9 првенствени натпревари на гостински терен.

20:00   Бреда ги добива последните 7 натпревари на домашен терен против Венло (6 без да прими гол).

20:00   Ден Бош и Мастрихт играат со 3+ на 6 од последните меѓусебни натпревари на теренот на Ден Бош.

20:00   Го Ахед Иглс и Спарта Ротерам играат со 3+ на 11 од последните 12 меѓусебни натпревари.

20:00   Телстар нема пораз на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен (6 победи).

Објавено на :
02 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување