Холандија Втора Лига

20:00   Нак Бреда и Спарта Ротерам играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари, а на последните 4 меѓусебни натпревари играат со 4+ голови.

20:00   Ден Бош игра со 3+ на последните 7 првенствени натпревари, а на 5 од нив игра со 4+.

20:00   Ркц Валвијк е во серија од 5 првенствени порази.

20:00   Ос игра со 3+ на последните 6 првенствени дуели на домашен терен. Јанг ПСВ игра со ГГ на 7 од последните 8 натпревари на гостински терен.

20:00   Последните 3 дуели помеѓу ГА Иглс и Алмере на теренот на Иглс завршуваат со резултат 2:2.

20:00   Волендам и Емен играат со 3+ на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари. Волендам и Емен играат со 4+ на последните 9 дуели на теренот на Волендам (5 се и 6+)

Објавено на :
23 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување