Холандија Втора Лига

20:00   Ајндховен и Фортуна Ситард играат со 3+ на последните 7 натпревари на теренот на Ајндховен (5 натпревари се 4+). Фортуна Ситард игра со 3+ на 10 од последните 11 првенствени натпревари на гостински терен.

20:00   Јанг ПСВ има само 1 пораз на последните 11 првенствени натпревари на гостински терен.

20:00   Спарта е во серија од 11 првенствени натпревари на домешен терен без пораз (9 победи). Алмере игра со ГГ3+ на последните 11 првенствени натпревари на гостински терен.

20:00   РКЦ Валвијк е во серија од 7 првенствени порази. На последните 5 првенствени натпревари нема постигнато гол.

 

Објавено на :
06 / Nov / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување