Ерстедивизија

icon

Сите кратки вести

Волендам и Дордрехт играат со ГГ...
Волендам и Дордрехт играат со ГГ на последните 6 меѓусебни средби, а последните 5 од тие натпревари завршуваат и со 3+
Ајндховен и Спарта играат со НГ...
Ајндховен и Спарта играат со НГ на 8 од последните 9 меѓусебни средби на теренот на Ајндховен
Хелмонд нема постигнато гол на...
Хелмонд нема постигнато гол на последните 3 меѓусебни средби против екипата на Фортуна Ситард
Ден Бош нема пораз од Фортуна...
Ден Бош нема пораз од Фортуна Ситард на последните 12 меѓусебни средби и при тоа 9 од тие натпревари завршиле со 0-2 гола
Мастрихт нема победа на...
Мастрихт нема победа на последните 11 меѓусебни средби во првенството против екипата на Хелмонд
Дордрехт игра со 3+ на последните...
Дордрехт игра со 3+ на последните 7 натпревари во првенството, како и на последните 5 меѓусебни средби со Ајндховен
Спарта и Де Графшап ираат со 7+...
Спарта и Де Графшап ираат со 7+ на 3 од последните 7 меѓусебни средби на теренот на Спарта
Рода игра со 3+ на 8 од...
Рода игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во првенството
Хелмонд победува на 8 од...
Хелмонд победува на 8 од последните 9 меѓусебни средби со Телстар (1 нерешена средба)
Телстар и Ос играат со ГГ на 9 од...
Телстар и Ос играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни средби на теренот на Телстар

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување