Холандија

icon

Сите кратки вести

Феенорд постигнува најмалку 2...
Феенорд постигнува најмалку 2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби со АЗ Алкмар
Витесе победува без примен гол на...
Витесе победува без примен гол на последните 4 дуели со Де Графшап
Гронинген на домашен, а Ајакс на...
Гронинген на домашен, а Ајакс на гостински терен немаат пораз на 10 од последните 11 првенствени натпревари
Фејнорд е во серија од 3...
Фејнорд е во серија од 3 првенствени порази
Вилем II и Гронинген играат со 3...
Вилем II и Гронинген играат со 3+ на последните 9 дуели на теренот на Вилем
Утрехт нема пораз на последните...
Утрехт нема пораз на последните 11 првенствени натпревари на домашен терен (6 победи)
Рода и Екселзиор играат 3+ на 10...
Рода и Екселзиор играат 3+ на 10 свои меча по ред, од кои 7 се и ГГ
Ден Бош има само 1 пораз на...
Ден Бош има само 1 пораз на последните 19 меѓусебни средби со екипата на Емен
Волендам и Дордрехт играат со ГГ...
Волендам и Дордрехт играат со ГГ на последните 6 меѓусебни средби, а последните 5 од тие натпревари завршуваат и со 3+
Ајндховен и Спарта играат со НГ...
Ајндховен и Спарта играат со НГ на 8 од последните 9 меѓусебни средби на теренот на Ајндховен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување