Холандија

icon

Сите кратки вести

Хелмонд нема постигнато гол на...
Хелмонд нема постигнато гол на последните 3 меѓусебни средби против екипата на Фортуна Ситард
Рода е во серија од 13...
Рода е во серија од 13 првенствени натпревари без победа
Ден Бош нема пораз од Фортуна...
Ден Бош нема пораз од Фортуна Ситард на последните 12 меѓусебни средби и при тоа 9 од тие натпревари завршиле со 0-2 гола
Мастрихт нема победа на...
Мастрихт нема победа на последните 11 меѓусебни средби во првенството против екипата на Хелмонд
Дордрехт игра со 3+ на последните...
Дордрехт игра со 3+ на последните 7 натпревари во првенството, како и на последните 5 меѓусебни средби со Ајндховен
Херенвен постигнува најмалку 2...
Херенвен постигнува најмалку 2 гола на 6 од последните 7 натпревари во првенството, како и на 6 од последните 7 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Екселциор
ПСВ победува на последните 19...
ПСВ победува на последните 19 натпревари против Вилем II
ПСВ е во серија од 18 победи на...
ПСВ е во серија од 18 победи на домашен терен против Утрехт
Ајакс нема пораз на последните 15...
Ајакс нема пораз на последните 15 натпревари на домашен терен од Рода (13 победи)
Хераклес е единствен тим без...
Хераклес е единствен тим без нерешен рзултат во Холандија (I лига)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување