Холандија

icon

Сите кратки вести

Вилем II и Херенвен играат со ГГ3...
Вилем II и Херенвен играат со ГГ3+ на 14 од последните 15 дуели на теренот на Вилем (13 од нив се и ГГ4+)
Утрехт нема победа на 11 од...
Утрехт нема победа на 11 од последните 12 првенствени натпревари на гостински терен
Твенте е без победа по првите 4...
Твенте е без победа по првите 4 натпревари на гостински терен, а нема пораз на последните 4 гостувања кај АЗ
На 6 од последните 7 дуели помеѓу...
На 6 од последните 7 дуели помеѓу Хераклес и Херенвен, победник била гостинската екипа
Ајакс постигнува минимум 2 гола...
Ајакс постигнува минимум 2 гола на 12 од последните 13 дуели против Екселзиор
Цволе и Екселзиор играат со 0-2...
Цволе и Екселзиор играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Аз Алкмар постигнува минимум 2...
Аз Алкмар постигнува минимум 2 гола на 11 од последните 13 дуели против Де Графшап
АЗ Алкмар ги добива со полувреме/...
АЗ Алкмар ги добива со полувреме/крај последните 8 дуели на домашен терен против Вилем II
Ајакс постигнува минимум 2 гола...
Ајакс постигнува минимум 2 гола на последните 7 дуели против Нек Нејмиген
Камбур победува на 5 од...
Камбур победува на 5 од последните 6 натпревари против Хераклес (на последните 3 не прима гол)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување