Холандија

icon

Сите кратки вести

Рода игра со 3+ на 8 од...
Рода игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во првенството
Хелмонд победува на 8 од...
Хелмонд победува на 8 од последните 9 меѓусебни средби со Телстар (1 нерешена средба)
Гронинген и Зволе играат НГ и 0-2...
Гронинген и Зволе играат НГ и 0-2 гола на 4 свои средби по ред
Телстар и Ос играат со ГГ на 9 од...
Телстар и Ос играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни средби на теренот на Телстар
Ајакс без напаѓачите Милик (9...
Ајакс без напаѓачите Милик (9 гола) и Сигторсон (5 гола) за дуелот со Екселзиор
Цволе ги добива последните 10...
Цволе ги добива последните 10 натпревари на домашен терен против Камбур
Твенте победува со полувреме-крај...
Твенте победува со полувреме-крај на последните 6 натпревари на гостински терен кај екипата на Вилем II

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување