Наполи - Лацио

Наполи без Албиол (одбрана, 6/0) и Милик (напад, 7/4).

Лацио без Де Вриј (одбрана, 8/1), Лукаку (одбрана, 4/0) и Алберто (средина, 2/0).

Наполи постигнува најмалку 2 гола и победува на 10 од последните 11 натпревари на домашен терен во Серија А.

Лацио постигнува најмалку 2 гола на 5 од последните 6 натпревари во Серија А.

СПОРТФРЕШ ТИП: 0-2/Х

Објавено на :
05 / Nov / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување