Серија А

icon

Сите кратки вести

Интер губи на последните 3...
Интер губи на последните 3 натпревари на гостински терен во Серија А, како и на последните 4 меѓусебни средби на гостински терен кај екипата на Милан
Лацио и Џенова играат со 0-2 гола...
Лацио и Џенова играат со 0-2 гола и НГ на последните 6 меѓусебни средби
Емполи е без постигнат гол на...
Емполи е без постигнат гол на последните 4 натпревари на домашен терен во Серија А
Торино игра со 3+ на последните 7...
Торино игра со 3+ на последните 7 натпревари во Серија А и при тоа постигнува најмалку 2 гола на 6 од тие натпревари
Болоња игра со 0-2 гола на 12 од...
Болоња игра со 0-2 гола на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во Серија А
Јувентус постигнува најмалку 2...
Јувентус постигнува најмалку 2 гола на последните 10 натпревари на домашен терен во Серија А
Удинезе нема пораз од Наполи на...
Удинезе нема пораз од Наполи на последните 8 меѓусебни средби на домашен терен
Каљари игра со 3+ на последните...
Каљари игра со 3+ на последните 12 натпревари во Серија А
Болоња игра со 0-2 гола на 11 од...
Болоња игра со 0-2 гола на 11 од последните 12 натпревари на домашен терен во Серија А
Џенова и Милан играат 0-2 гола на...
Џенова и Милан играат 0-2 гола на 7 од последните 8 меча на теренот на Џенова

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување