Серија А

icon

Сите кратки вести

Интер е без примен гол на 4...
Интер е без примен гол на 4 последователни меѓусебни средби од екипата на Киево
Милан минатата сезона ја заврши...
Милан минатата сезона ја заврши без победа на последните 5 првенствени натпревари на домашен терен, но нема пораз од Торино на последните 17 меѓусебни средби
Наполи и Болоња играат со 3+ на...
Наполи и Болоња играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби
Лацио постигнува најмалку 3 гола...
Лацио постигнува најмалку 3 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен против екипата на Емполи
Јувентус е без примен гол на...
Јувентус е без примен гол на последните 7 натпревари на домашен терен во Серија А, како и на последните 7 меѓусебни средби од екипата на Палермо
Фросиноне прима најмалку 2 гола и...
Фросиноне прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 9 од последните 10 натпревари на гостински терен во Серија А
Рома постигнува најмалку 2 гола и...
Рома постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 5 натпревари на гостиснки терен во Серија А
Интер има само 1 пораз на...
Интер има само 1 пораз на последните 19 меѓусебни средби од екипата на Торино
Фиорентина е без пораз на...
Фиорентина е без пораз на последните 9 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Сампдорија
Фросиноне прима најмалку 2 гола и...
Фросиноне прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари на гостински терен во Серија А

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување