Италија

icon

Сите кратки вести

Модена игра со 0-2 гола на 12 од...
Модена игра со 0-2 гола на 12 од последните 14 натпревари на домашен терен во Серија Б
Карпи е без примен гол на 9 од...
Карпи е без примен гол на 9 од последните 12 натпревари во Серија Б
Рома постигнува најмалку 2 гола...
Рома постигнува најмалку 2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни средби со Верона
Фиорентина и Торино играат...
Фиорентина и Торино играат нерешено на 5 од последните 6 меѓусебни средби
2 дефанзивци и 1 играч од...
2 дефанзивци и 1 играч од средината отсутни за Верона
Чезена без 3 напаѓача (3 гола) и...
Чезена без 3 напаѓача (3 гола) и првиот голман за дуелот со Верона

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување