Италија

icon

Сите кратки вести

Кротоне и Ланчијано играат...
Кротоне и Ланчијано играат нерешено на 3 свои средби по ред, а 6 од последните 7 ги играат 0-2 гола
Салернитана и Бари играат со 3+...
Салернитана и Бари играат со 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби
Пескара прима најмалку 2 гол на...
Пескара прима најмалку 2 гол на последните 6 натпревари во Серија Б
Кротоне постигнува најмалку 2...
Кротоне постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 3 меѓусебни средби против екипата на Авелино
Специа е без пораз на 11...
Специа е без пораз на 11 последователни натпревари во Серија Б
Ливорно е без постигнат гол на...
Ливорно е без постигнат гол на последните 4 натпревари во Серија Б
Мантова и Басано играат со ГГ3+...
Мантова и Басано играат со ГГ3+ на последните 7 меѓусебни натпревари
Кротоне и Пескара играат со 3+ на...
Кротоне и Пескара играат со 3+ на последните 7 меѓусебни натпревари
Сампдорија победува и постигнува...
Сампдорија победува и постигнува минимум 2 гола на последнтие 3 дуели на домашен терен против Киево
Лацио не прима гол на 7 од...
Лацио не прима гол на 7 од последните 9 натпревари на домашен терен од екипата на Аталанта

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување