Јапонија

icon

Сите кратки вести

Кавасаки нема пораз на последните...
Кавасаки нема пораз на последните 6 гостувања кај Шонан
Гамба Осака и Шимицу играат со 3...
Гамба Осака и Шимицу играат со 3+ на 10 од последните 11 меѓусебни натпревари
Хирошима нема пораз на последните...
Хирошима нема пораз на последните 7 гостувања кај Албирекс Нигата (3 победи и 4 нерешенеи)
Урава и Сендаи играат со 4+ на 5...
Урава и Сендаи играат со 4+ на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
На последните 7 дуели помеѓу Кофу...
На последните 7 дуели помеѓу Кофу и Кобе, гостинската екипа нема победа
Јокохама и Кофу играат со 0-2...
Јокохама и Кофу играат со 0-2 гола на 9 од последните 11 меѓусебни натпревари
Нагоја игра 3+ на последните 6...
Нагоја игра 3+ на последните 6 првенствени натпревари
Токио и Гамба играат со 3+ на...
Токио и Гамба играат со 3+ на последните 6 меѓусебни натпревари
Токушима и Верди играат со ГГ3+...
Токушима и Верди играат со ГГ3+ на последните 4 натпревари на теренот на Токушима
Китакуши нема пораз на последните...
Китакуши нема пораз на последните 9 натпревари против Кумамото

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување