Јапонија

icon

Сите кратки вести

Каназава е во серија од 9...
Каназава е во серија од 9 првенствени натпревари без победа (6 нерешени)
Ависпа Фукуока и Џубило Ивата...
Ависпа Фукуока и Џубило Ивата играат со ГГ на последните 11 меѓусебни натпревари
Кавасаки и Јамагата играат со 0-2...
Кавасаки и Јамагата играат со 0-2 гола и НГ на последните 8 меѓусебни натпревари во првенството
Хирошима нема пораз на последните...
Хирошима нема пораз на последните 10 првенствени натпревари (8 победи)
Урава нема пораз на последните 20...
Урава нема пораз на последните 20 натпревари против Албирекс Нигата (17 победи)
Кофу игра со 0-2 гола на 14 од...
Кофу игра со 0-2 гола на 14 од последните 15 првенствени натпревари
На последните 7 дуели помеѓу...
На последните 7 дуели помеѓу Јокохама и Верди, гостинската екипа нема пораз
Варен Нагасаки и Сапоро играат со...
Варен Нагасаки и Сапоро играат со 0-1 голна 4 од последните 5 меѓусебни дуели
Сите 3 дуели помеѓу Каматамаре и...
Сите 3 дуели помеѓу Каматамаре и Кусатсу завршуваат со резултат 1:0 за домаќинот
Черезо Осака ги добива последните...
Черезо Осака ги добива последните 9 дуели против Ехиме

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување