Јапонија

icon

Сите кратки вести

Сите 3 дуели помеѓу Окајама и...
Сите 3 дуели помеѓу Окајама и Ивата завршуваат нерешено (сите со резултат 1:1)
Верди игра со 0-2 гола на 16 од...
Верди игра со 0-2 гола на 16 од последните 18 првенствени натпревари
Нагасаки е без пораз на...
Нагасаки е без пораз на последните 5 дуели против Јокохама
Јокохама нема пораз на последните...
Јокохама нема пораз на последните 12 натпревари од Мито на домашен терен
Токио Верди и Киото играат со 0-2...
Токио Верди и Киото играат со 0-2 гола а 10 од последните 11 меѓусебни натпревари (8 се и 0-1 гол)
Омија има само 1 пораз на...
Омија има само 1 пораз на последните 18 првенствени натпревари (15 победи - 13 со минимум 2 постигати гола)
Џубило Ивата и Чересо Осака...
Џубило Ивата и Чересо Осака играат со 3+ на последните 13 дуели а теренот на Џубило

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување