Лига Европа

19:00   Дортмунд - Порто   -   Дортмунд постигнува минимум 2 гола на 4 од последните 5 дуели на домашен терен во ЕЛ. За Порто на овој дуел нема да настапат Данило и Макси Переира.

19:00   Андерлехт - Олимпијакос   -   Олимпијакос нема победа на последните 5 натпревари во ЕЛ.

19:00   Фиорентина - Тотенхем   -    Тотенхем за овој дуел неможе да смета на Јан Вертонген и Хуго Лорис.

19:00   Виљареал - Наполи   -    Наполи ги добива сите 6 дуели во ЕЛ оваа сезона (на 5 постигнува минимум 2 гола).

21:05   Аугсбург - Ливерпул   -    Аугсбург игра со ГГ4+ на 5 од последните 6 дуели во ЕЛ, а Ливерпул игра со 0-2 гола на 5 од последните 6 дуели во ЕЛ.

21:05   Галатасарај - Лацио   -    Лацио нема пораз во ЕЛ оваа сезона, а игра со ГГ на 5 од последните 6 дуели.

21:05   Марсеј - Билбао   -    Билбао игра со ГГ3+ на 5 од последните 6 дуели во ЕЛ.

21:05   Шахтјор - Шалке   -    Шалке без пораз во ЕЛ, меѓутоа за овој дуел неможе да смета на Хаудес, Настасиќ, Хубер, Хојберг и Чупо Мотинг.

21:05   Сион - Брага   -    Сион игра со 0-2 гола на последните 5 дуели во ЕЛ.

21:05   Спарта П - Краснодар   -    Спарта нема пораз во ЕЛКраснодар има само 1 пораз (на гостувањето кај Дортмунд).

21:05   Спортинг - Баер Л   -    Спортинг игра со 3+ на 5 од последните 6 дуели во ЕЛ.

 

Објавено на :
18 / Feb / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување