Лига Европа

icon

Сите кратки вести

Работнички сите 6 меча ги изигра...
Работнички сите 6 меча ги изигра НГ (без нерешен резултат) Трајчевски и Илијоски се суспендирани
Тренерот на Фенербахче, Витор...
Тренерот на Фенербахче, Витор Переира, нема да го води својот клуб од клупата поради суспензија
Брондби игра НГ на 5 од 6-те...
Брондби игра НГ на 5 од 6-те средби во ЛЕ
Хајдук сите 6 меча во ЛЕ ги...
Хајдук сите 6 меча во ЛЕ ги изигра 2+
Аз Алкмар го напуштија 5...
Аз Алкмар го напуштија 5 стандардни играчи од минатата сезона
Куртич (средина, 20/1), Варгас (...
Куртич (средина, 20/1), Варгас (средина, 18/1) и Бабакар (напад, 20/7) отсутни кај Фиорентина
Севиља игра 3+ на 6 по ред во ЛЕ
Севиља игра 3+ на 6 по ред во ЛЕ
Днипро не прими гол на...
Днипро не прими гол на претходните 4 средби дома во ЛЕ
Салзбург игра ГГ и 3+ на сите 6...
Салзбург игра ГГ и 3+ на сите 6 средби во ЛЕ

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување