Норвешка

icon

Сите кратки вести

Стабаек игра со 0-2 гола на...
Стабаек игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари во Типелиген
Валеренга игра со 3+ на 10 од...
Валеренга игра со 3+ на 10 од последните 12 натпревари на домашен терен во Типелиген
Бодо и Молде играат со ГГ на 9 од...
Бодо и Молде играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Валеренга игра со 3+ на 13 од...
Валеренга игра со 3+ на 13 од последните 15 натпревари во Типелиген, како и на последните 4 меѓусебни средби со екипата на Сарпсборг

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување